Бонусна програма

Інтернет магазин взуття «Туфлі» турбується про кожного клієнта і цінує всіх своїх покупців, нам важливо, щоб наші покупці мали можливість купувати ті товари, які хотілося і щоб при цьому вони були хорошої якості, а й могли економити на покупках. Саме для цього адміністрація інтернет магазину «Туфлі» розробила і ввела гнучку систему знижок.

Щоб стати учасником системи знижок онлайн магазину «Туфлі», Вам всього лише потрібно зробити покупку на 1000 грн. Після чого в автоматичному режимі Ваші дані вносяться в клієнтську базу нашого інтернет магазину, Ваш номер телефону є Вашим номером клієнта. Для отримання знижки на наступні покупки, Вам необхідно повідомити консультанту, про те що Ви вже робили покупки у нас і консультант по номеру телефону ідентифікує Вас і зробить Вам знижку ...

Увага! Умови для отримання знижок можуть змінюватися.

Сама система накопичення знижок дуже проста (від 3% до 10%) що дозволить Вам самостійно контролювати відсоток Вашої знижки.

Відсоток знижки збільшується зі збільшенням суми грошових накопичень:

 

Сума накопичень Знижка
4000 грн 3%
8000 грн 7%
15000 грн 10%

Увага! Знижки не поширюються на товари, які продаються по розпродажної ціною, а так само на товари які беруть участь в акціях.